גולף- משחק גולף- מסלול גולף

משחק גולף הינו משחק חוץ המשלב פעילות חברתית על פני מסלול דשא טבעי שמטרתו הבסיסית הינה העפת כדור גולף אל תוך גומחה במגרש תוך כדי שימוש במקל גולף ספציפי. לשם כך יש צורך בריכוז, חישוב מושכל של מסלול הכדור ותנאי השטח, ראייה טובה, קורדינציה וסבלנות. פחות נדרשת הפעלת כוח ומהירות. משך המשחק כמספר שעות בקצב פעילות מתון. מסביב כל גומה יש שטח דשא קצוץ היטב. GREEN. לאורך המסלול קיימים מכשולים שונים אותם יש לעבור בין גומה לגומה.יש לעשות זאת על ידי מעבר מינמלי של מספר חבטות בין גומה לגומה מיני-גולף משחק פעילות חוץ לילדים המשלב עקרונות בסיסיים של גולף עם התאמה לפעילות ברמה נכונה לילדים.
משחק הגולף הומצא ככל הנראה בסין של המאה ה12, או אולי במאה ה18 בסקוטלנד על ידי סקוטים שחבטו אבנים אל בורות של ארנבים. המשחק השתכלל ושודרג במשך הזמן והפך כיום להיות משחק נפוץ בקרב אוכלוסיה עשירה אירופאית ואמריקאית. שחקני גולף ידועים
טייגר וודס: אמריקאי, נולד ב30 בדצמבר 1975 , ונחשב לאחד משחקני הגולף הטובים בעולם.

גולף בישראל


ענף הגולף במדינת ישראל בישראל ספורט הגולף אינו מפותח וקיימים שני מגרשים מקצועיים בלבד, האחד בקיסריה הוקם ב 1961 בעל 18 גומות והשני בקיבוץ געש משנת 1999 וכולל 9 גומות בלבד, כך שיש לשחק פעמיים בכל גומה.

גולף למתחילים ספורט הגולף כרוך בהילה מסוימת עקב הופעתו המרובה בסרטים שונים בהקשר עם המעמד הגבוה, עושר ותרבות הפנאי. בנוסף ספורט זה אינו כרוך במאמץ גופני ניכר ולכן מתאים לאנשים רבים. שכונת הגולף בקיסריה בשכונה 13 בקיסריה, שכונת גולף, נמכרו בתקופה האחרונה מספר מגרשים רב בגודל של 600 מטר מרובע כל אחד. מחיר מוערך של קניית כל מגרש הינו כ 2-2.5 מליון דולר. שדרוג מועדון הגולף באזור ותכנון ועיצוב השטח על ידי אדריכל הגולף פיט דאי מארצות הברית עשוי להשביח את ערך הנכסים באזור.

תרגום גוגל